Каменських випустила україномовний кліп (ВІДЕО)


Українська співачка Настя Каменських (NK) випустила кліп на другу україномовну пісню “Обіцяю”. Відповідне відео зірка презентувала на своєму YouTube-каналі. Об этом сообщает novostink.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Обіцяю – лірична пісня, основним лейтмотивом якої є любов. Колись, щоб увічнити велике почуття, художники писали картини своїх коханих.

У відео Настя Каменських стає частиною картин, які вважаються світовими шедеврами, таким чином даючи обіцянку любити вічно. NK постає перед нами в образі Мона Лізи, Фріди Кало, Олімпії з картини Мане, уособлює дівчину з перловою сережкою Яна Вермеєра, Леді Ліліт Данте Габріеля Россетті, одну з богинь веселощів і радості з картини «Весна», богиню Венеру Боттічеллі. У відеороботі також можна помітити посилання на живопис Ван Гога і його відомі «Соняшники» і головний фрагмент з «Створення Адама», написану величним художником епохи Відродження Мікеланджело. Між усіма героїнями є щось спільне: таємниця, якою оповита їхня історія і історія безумовної любові. У кадрі Настя залишається загадковою красунею з різних епох в сучасній інтерпретації. Дев’ять образів NK символізують її зв’язок з кожною героїнею з творінь геніальних художників”, – йдеться у описі на YouTube.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/каменських-випустила-україномовний/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя